استفاده از بذر گوجه خارجی در تهیه ماسک صورت

سینی های بذر گوجه خارجی با جوانه های کوچک قبل از نشاء در بیرون سفت می شوند. تعداد زیادی بذر در سینی کاشت 3 تا 5 بذر در هر سلول در ظرف شروع بذر بکارید. اگر بذرها بزرگ هستند، فقط 2 تا 3 بذر بکارید.

در نهایت شما نهال های ضعیف تر را حذف خواهید کرد و حداکثر یک نهال در هر سلول خواهید داشت. مبتدیان باید مراقب باشند که زیاد جاه طلب نشوند. اگر بذرهای بیشتری از آنچه که می توانید به طور معقول نگهداری کنید بکارید، پرورش نهال تا بزرگسالی چالش برانگیز خواهد بود.

چگونه بذرهایی را بکارید که برای جوانه زدن به نور نیاز دارند؟ برای بذرهایی که برای جوانه زدن نیاز به نور دارند، مطمئن شوید که بذرها با محیط شروع بذر در تماس باشند اما پوشیده نباشند.

بذر

برای این کار به آرامی محیط خاک را فشار دهید تا سطحی سفت ایجاد شود. سپس، دانه را روی محیط قرار دهید و به آرامی فشار دهید، مطمئن شوید که دانه هنوز در معرض قرار دارد.

چه زمانی باید بذر را در داخل خانه شروع کنید؟ بذرها را شش تا هشت هفته قبل از آخرین یخبندان در منطقه خود شروع کنید. بیشتر گیاهان چهار تا شش هفته پس از شروع بذر آماده بیرون رفتن هستند.

آیا استارتر بذر نیاز به کود دارد؟ از آنجایی که نهال ها تا زمانی که اولین برگ های واقعی خود را جوانه بزنند نیازی به کود ندارند، شما واقعاً به مخلوطی که کود اضافی در آن مخلوط شده باشد نیاز ندارید.

در شروع این دوره، نهال های خود را به داخل خانه می آورید یا در شب آنها را می پوشانید، اگر دمای هوا در طول شب پایین می آید. تا پایان دوره سخت شدن، می‌توانید آن‌ها را تمام شب در بیرون از منزل، بدون پوشش، رها کنید، تا زمانی که دمای شبانه آن به کمتر از 50 درجه فارنهایت نرسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.