استفاده از پالت پلاستیکی سبلان به عنوان تابوت ملکه انگلستان

استفاده یک طرفه و در تولید سیستم های پالت پلاستیکی سبلان ترکیبی در چین یا استرالیا. نتایج نشان داد که استفاده از چوب همراه با نگهداری منظم اثرات زیست محیطی کمتری دارد.

آثار موجود فاقد آنالیز جامع LCA برای ارائه نتایج متقاعد کننده اثرات زیست محیطی پالت های چوبی و پلاستیکی هستند. مقالات و مطالعات منتشر شده توسط شرکت های پالت نشان می دهد که LCA ها اغلب به روشی برای ایجاد اعتبار سبز محصولات هر شرکت استفاده شده اند (بریندلی، 2010؛ ری و همکاران، 2006).

مهمتر از همه، تا جایی که ما می دانیم، هیچ تحقیق قبلی بر روی ارزیابی اثرات زیست محیطی PT پالت های چوبی متمرکز نشده است، که توسط شرکت های پالت پلاستیکی به عنوان معایب اصلی پالت های چوبی همراه با طول عمر و بار کوتاه تر آنها ذکر شده است. ظرفیت های باربری (ری و همکاران، 2006).

پالت

در حالی که ابتکارات پایداری با هدف کاهش اثرات زیست محیطی محصولات منفرد انجام شده است، عامل پایداری اقتصادی با اهمیت بالاتری در سیستم های محصول ارزیابی شده در نظر گرفته شده است.

مطالعه LCA اتخاذ شده در این مقاله، تجزیه و تحلیل گهواره تا گور پالت های چوبی و پلاستیکی است. این مطالعه همچنین دو روش درمان، HT و MeBr، و همچنین یک روش درمان جایگزین جدید را با استفاده از گرمایش دی الکتریک از طریق تابش فرکانس رادیویی (RF) مقایسه می‌کند.

اثربخشی روش های دی الکتریک با استفاده از امواج مایکروویو در PT ها بررسی و اثبات شده است (فلمینگ و همکاران، 2003، 2004، 2005).

گرمایش RF سریع، با صرفه جویی در مصرف انرژی است، به عمق چوب نفوذ می کند و به طور انتخابی آفات را گرم می کند و از بین می برد (نلسون، 1996). گرمایش RF از الکتریسیته به عنوان منبع خود استفاده می کند که منجر به مصرف کل انرژی کمتر می شود در حالی که اساساً هیچ آلاینده ای تولید نمی کند، به استثنای مرحله تولید برق.

کارایی گرمایش RF در حال حاضر در حال تحقیق است. این مطالعه LCA تحقیقات مربوطه را با تعیین نمایه اثرات زیست محیطی آن نسبت به HT و MeBr معمولی تقویت می کند.

این مطالعه برای ارزیابی و مقایسه اثرات زیست محیطی یک پالت چوبی بلوک 48 اینچ × 40 اینچ (1.22 متر × 1.02 متر) GMA و نوع بلوک چوبی توسعه یافته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.