انگشتر هوشمند نامزدی که عمر را افزایش می دهد

اگرچه از نظر فیزیکی کوچک است، اما انگشتر نامزدی طلا شما چیزی است که نیاز به تفکر زیادی دارد زیرا می خواهید آن را تا آخر عمر بپوشید!

انتخاب فلز برای حلقه ازدواج شما نقطه خوبی برای شروع است. فلزات متعددی در دسترس هستند که همگی دارای خواص و سبک های متفاوتی هستند که برخی را مناسب تر از دیگران می کند.

دستبند طلا زنانه انتخاب خوبی برای عروس و دامادهای سنتی است. به طور کلی، طلای 22 عیار برای پوشیدن هر روز بسیار نرم است، بنابراین خرید حلقه ازدواج طلای 18 عیار، 14 عیار یا 9 عیار را در نظر بگیرید. این حلقه‌ها با فلزات قوی‌تر ترکیب شده‌اند و با نیازهای زندگی روزمره سازگاری بیشتری دارند.

انگشتر نامزدی زیبا و شیک

این حلقه ازدواج یک تمجید کامل برای حلقه نامزدی پلاتین است. انگشتر طلا سفید با قیمت معقول اغلب با رودیوم روکش می‌شوند تا ظاهر خود را بهتر کنند. در حالی که باید انتظار داشت که این روکش به مرور زمان از بین برود، اما می توان آن را به راحتی دوباره استفاده کرد و حلقه ازدواج شما را به همان اندازه نو جلوه داد.

این حلقه های ازدواج به طور فزاینده ای در بین زوج های مدرن محبوب می شوند. این فلز سفید رنگ بسیار سخت است و به خوبی در برابر سایش و پارگی روزمره مقاومت می کند. این حلقه از طلا کمیاب‌تر و گران‌تر است، اما حلقه ازدواج پلاتینیوم، بدون علامت، برای همیشه ماندگار خواهد بود.

اگر انگشتر طلا بودجه شما را کاهش می دهد، به جای آن انگشتر هوشمند بخرید. این انگشتر به دلیل رنگ مشابه و قیمت مقرون به صرفه تر، جایگزین محبوبی برای طلای زرد و سفید شده است.

تیتانیوم یکی از مدرن ترین فلزات جواهرات است. رنگ آن به طور قابل توجهی با پلاتین و پالادیوم متفاوت است، در برابر خراش مقاوم است و روی انگشت احساس سبکی دارد.

زیرکونیوم، زیرکونیوم سیاه و کاربید تنگستن دیگر فلزات معاصر با خواص و ظاهر مشابه هستند.

 • منابع:
  1. Choosing Precious Metals
 • تبلیغات: 
  1. رنگ آمیزی یک تابلو با استفاده از انار
  2. روغن هسته انگوری باعث سقوط هواپیما شد!!
  3. تاحالا با خامه نقاشی کشیدین؟!
  4. صادرات پتو به اروپا راهی برای میلیاردر شدن!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.