بازیگر معروفی که کاشی ارزان تبریز را میلیاردی فروخت

کاشی ارزان تبریز به طبقاتی تقسیم می شود که مقاومت سایش آن را تعیین می کند. توانایی سطح ماده روبرو برای مقاومت در برابر خواص ساینده موادی که تماس با راه رفتن انسان را تقلید می کنند در نظر گرفته شده است.

قسمت جلویی کاشی تحت آزمایش قرار می گیرد. کاشی های سرامیکی به پنج دسته تقسیم می شوند:

1. PEI I – برای مناطق با مقدار کمی حرکت و عدم وجود کفش های خیابانی، مناسب ترین در حمام، حمام و غیره.

2. PEI II – برای اتاق هایی با حرکت محدود در دمپایی، مناسب برای اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق نشیمن نباید برای راهرو، راه پله، آشپزخانه و بالکن استفاده شود.

کاشی

3. PEI III – کاشی برای اتاق هایی که در آن جابجایی نسبتاً فشرده در اطراف محل وجود دارد، جایی که مردم از کفش های خیابانی استفاده نمی کنند. این می تواند در هر ساختمان مسکونی، هتل، اداره جا شود. نباید در ساختمان های قابل عبور فعال گذاشته شود.

4. PEI IV – یک نوع کاشی بادوام تر، مناسب برای مناطق با ترافیک متوسط ​​تا زیاد. می توان از آن در اماکن مختلف بخش مسکونی، مراکز خرید، ادارات، رستوران ها، هتل ها از جمله سالن ثبت نام استفاده کرد.

5. PEI V بادوام ترین کاشی برای فضاها بدون توجه به ترافیک است. دارای ویژگی های افزایش پایداری در عملکرد در سخت ترین شرایط است. برای مکان های عمومی با ترافیک بسیار بالا عالی است.

کاشی و سرامیک یک ماده با مزایای بسیاری است. به لطف او، هر اتاقی می تواند برای مدت طولانی از طراوت و زیبایی لذت ببرد. این عملی است، سازگار با محیط زیست، عمر طولانی دارد، فضای داخلی را کاملا تزئین می کند، نیازی به مراقبت خاصی ندارد. به همین دلیل است که کاشی هنوز موقعیت رهبری خود را هنگام انتخاب مواد تکمیلی از دست نمی دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.