با استفاده از رب انار شیشه ای چشمان جنین خود را خوش رنگ کنید

رب انار شیشه ای حاوی آنتی اکسیدان ها و ویتامین های B است که مزایای سلامتی متفاوتی را ارائه می دهد.

رب انار حاوی آنتی اکسیدان هایی است که از سیستم ایمنی حمایت می کند، در درجه اول ویتامین C.

فرآیندی به نام اکسیداسیون زمانی اتفاق می افتد که شما غذا را هضم می کنید، که مولکول هایی به نام رادیکال های آزاد تولید می کند.

محافظت از آلزایمر، اعتقاد بر این است که آنتی اکسیدان های موجود در رب انار و غلظت بالای آنها باعث کند شدن و محافظت از بیماری آلزایمر می شود.

رب

هضم غذا را بهبود می بخشد. رب انار می تواند التهاب روده را به حداقل برساند و هضم را بهبود بخشد.

بیماری کرون، کولیت اولسراتیو و سایر اختلالات التهابی روده ممکن است مفید باشند. اکثر پزشکان توصیه می کنند این کار را تا زمانی که احساس بهتری داشته باشید و علائم فروکش کند.

در حالی که اختلاف نظر و مطالعات در مورد اینکه آیا مریم گلی انار اسهال را بهبود می بخشد یا تشدید می کند، انجام دهید.

رب انار به دلیل سطح بالای آنتی اکسیدان، یک ضد التهاب قوی است. می تواند به کاهش التهاب در کل بدن کمک کند و از استرس و آسیب اکسیداتیو جلوگیری کند.

بیماری های قلبی را کاهش می دهد. رب انار سالم ترین آب در این فرآیند برای قلب است. به نظر می رسد قلب و عروق محافظت شده اند.

برخی مطالعات نشان داده اند کهرب انار گردش خون را بهبود می بخشد و رگ ها را ضخیم و سفت نگه می دارد. رشد پلاک و افزایش کلسترول در شریان ها نیز می تواند کند شود.

با این حال رب انار می تواند تحت تأثیر داروهایی مانند استاتین ها با فشار خون و کلسترول قرار گیرد. هنگام مصرف مکمل ویتامین یا عصاره انار، حتما با پزشک خود مشورت کنید.

استفاده روزانه از رب انار همچنین می تواند فشار خون سیستماتیک را کاهش دهد. بررسی کامل کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی و کنترل‌شده نشان داد که گنجاندن آب نارنجک در هر روز برای سلامت قلب مفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.