بشقاب یکبار مصرف کریستالی که کاملا از روکش طلا می باشد

بشقاب یکبار مصرف کریستالی برای سرو غذا در فست فودها بسیار مناسب است. این محصولات از مقوای مواد غذایی بادوام ساخته شده اند که سازگار با محیط زیست و ایمن هستند.

بشقاب های ساده و رنگی برای سرو غذا در کافه های تابستانی، پذیرایی، برگزاری پیک نیک و جشن های بیرون از خانه مناسب است.

تولید کنندگان محصولات کاغذی طیف وسیعی از صفحات یکبار مصرف را تولید می کنند که از نظر اندازه، رنگ و ضخامت متفاوت است. انواع این ظروف به شما این امکان را می دهد که برای هر موقعیتی که نیاز به تهیه یک میان وعده راحت دارید، گزینه مناسب را انتخاب کنید.

ظروف یکبار مصرف اغلب برای اهداف بازاریابی استفاده می شود. اطلاعات تبلیغاتی در صفحات کاغذی قرار می گیرد که با هدف افزایش محبوبیت شرکت در بازار و آشنایی مشتریان با محصولات جدید صورت می گیرد.

بشقاب

از مزایای صفحات کاغذی یکبار مصرف می توان به ویژگی های زیر اشاره کرد:

دوستی با محیط زیست – مقوای غذا به سرعت تجزیه می شود و محیط را آلوده نمی کند.
دوام – صفحه کاغذ با یک فیلم پلیمری نازک پوشانده شده است که به لطف آن محصولات می توانند به راحتی در برابر اثرات غذاهای چرب، گرم و مرطوب مقاومت کنند.
بهداشت – مقوای مواد غذایی مورد استفاده برای تولید بشقاب های یکبار مصرف دارای تمامی استانداردهای بهداشتی و اپیدمیولوژیک می باشد.
فشردگی، تطبیق پذیری، ظاهر زیبایی و مجموعه ای بزرگ را نیز می توان به مزایای چنین محصولاتی نسبت داد.

انواع بشقاب کاغذی یکبار مصرف
چندین پارامتر برای طبقه بندی صفحات کاغذی یکبار مصرف استفاده می شود. مهمترین آنها شکل و اندازه است.

انواع محصولات زیر متفاوت است:

صفحات با قطر 240 و 180 میلی متر گرد یا مربع؛
بشقاب های عمیق و تورنس برای ظروف داغ.
در بیشتر موارد، بشقاب های یکبار مصرف از سلولز ساخته می شوند. این نوع مقوا غیر قابل بازیافت بوده و بهترین عملکرد را دارد.

محصولات ارزان تر از مقوای ترکیبی ساخته می شوند که شامل عناصر پردازش ثانویه است. ارزان ترین گزینه ها صفحات مقوایی بازیافت شده قهوه ای هستند. یک ظاهر زیباتر دارای یک ماده گرما شکل است که با وسایل خاصی سفید شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.