تعویض حوله تن پوش لامع با لباس فضایی توسط موجودات فضایی انجام شد

حوله حمام آبگرم رایلی: در حالی که این حوله هنوز هم گزینه خوبی برای کسانی است که حوله تن پوش لامع نازک تری را ترجیح می دهند، آنقدر که من انتظار داشتم نرم نیست.

با این حال، جزئیات قابل توجهی مانند لبه های منحنی و حلقه ای برای آویزان کردن را ارائه می دهد. با این حال، برای من، بیشتر شبیه یک حوله پالتویی ساحلی بود تا حوله ای که ممکن است دوست داشته باشید خود را در آن بپیچید و مدتی درنگ کنید.

حوله پالتویی ارگانیک Coyuchi Cloud Loom: این حوله پالتویی کاملاً گران‌ترین حوله‌ای بود که من آزمایش کردم (بسته به اندازه‌ای که انتخاب می‌کنید، می‌توانید تا 268 دلار برای یک ست چهار حوله قیمت داشته باشید؛ حوله‌های حمام تکی از 78 دلار شروع می‌شوند).

با این قیمت، انتظاری جز کیفیت بالا نداشتم. متأسفانه، این چیزی نیست که من دریافت کردم. مطمئناً حوله جذابی است، دارای لوله‌های متضاد ظریف و حلقه‌های ضخیم تری است.

حوله

اما در آزمایش‌های جذب من در آخرین مکان قرار گرفت و تقریباً به نرمی حوله‌های Frontgate یا Matouk نبود (و باز هم، باور کنید یا نه، آن‌ها ارزان تر هستند).

با گزینه های بسیار زیاد حوله پالتویی حمام، دانستن اینکه حتی به دنبال چه چیزی باشید می تواند سخت باشد … [+]CAROLINE MULLEN
نحوه انتخاب حوله پالتویی حمام
با توجه به معیارهای تست من، توصیه می‌کنم در هنگام خرید مجموعه جدیدی از حوله پالتویی شرایط زیر را در نظر داشته باشید.

حوله ای می خواهید که هم مخملی و هم جاذب باشد، ضخامت مناسبی داشته باشد، سریع خشک شود و بتواند در برابر شستشوی مکرر مقاومت کند. در اینجا برخی از مشخصات دیگر وجود دارد که باید هنگام بررسی گزینه های خود در نظر بگیرید.

تمام حوله پالتویی که من آزمایش کردم از 100٪ پنبه ساخته شده بودند. این به اندازه کافی ساده به نظر می رسد، اما در واقع به خودی خود یک مقوله کاملاً پیچیده است. توصیف‌هایی مانند «Supima» و «long-staple» به وفور یافت می‌شود، و من مال خود را پیدا کردم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.