تولید نوعی پارچه سوییت که از خود عطر منتشر می کند

امروزه فروشگاه ها با مدل های لباس شیک و زیبا چشم را به وجد می آورند. با این حال، تولید انبوه قادر به برآورده کردن نیازهای مردان و زنانی نیست که می‌خواهند برجسته باشند.

فردیت خود را از طریق پارچه سوییت منتقل کنند و ترجیحات سلیقه خود را نشان دهند. به همین دلیل است که بسیاری از خانم های خانه دار ماشین های گلدوزی و خیاطی را خریداری می کنند.

حتی به پارچه ی کت و شلوار خریداری شده در فروشگاه کمک می کند تا جلوه ای منحصر به فرد ببخشد. طیف گسترده ای از پارچه ها گزینه های بیشتری را برای تنوع بخشیدن به کمد لباس شخصی شما فراهم می کند.

اما برای انتخاب پارچه مناسب برای دوخت باید از خواص آن مطلع شوید. پارچه ها پیچیده و ساده، ضخیم و نازک، مصنوعی و طبیعی هستند. تراکم، رنگ، بافت – اگر بخواهید یک لباس واقعا شیک، راحت و شیک بدوزید، همه چیز مهم است.

ما در مورد انواع پارچه ها، تفاوت های ظریف کار با آنها و آنچه می توان از آنها دوخت صحبت خواهیم کرد. مخمل پارچه پادشاهان و اشراف است و امروزه هم در مد بالا و هم در هنرهای خانگی مطرح است.

لباس‌ها، دامن‌ها، جلیقه‌ها و کت‌ها هنوز از آن دوخته می‌شوند که نه تنها گرما را به خوبی حفظ می‌کنند، بلکه به نرمی شکل ظاهر می‌شوند و ظاهر لطافت و ظرافت را می‌دهند.

با این حال، دوخت مخمل دشوار است. بافت بسیار ظریفی دارد و در صورت اتوکشی نادرست می توان روی هر سجاف محصول در قسمت جلو نقش بسته و ظاهر لباس را خراب می کند.

همچنین در پردازش لبه های پارچه مشکلاتی وجود دارد که با افزایش جریان پذیری مشخص می شود. برای کار با مخمل به تجربه، دانش، مراقبت و تجهیزات درجه یک نیاز دارید.

مطلوب است که اتو با بخارشو باشد و چرخ خیاطی کاملاً قابل سرویس باشد. کوچکترین اشکال یا روکش و در نهایت با یک رگه براق یا لکه تغییر رنگ مواجه خواهید شد.

یک طرح ساده برای لباس های مخملی انتخاب کنید. جزئیات همان رنگ را در امتداد خطوط مشترک روی الگوها برش دهید. اندازه جای جای درز را افزایش دهید تا هنگام شکسته شدن پارچه، مقدار جای درز را کاهش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.