مردی با پوشیدن کفش کالج نوین چرم رئیس بانک ملی مرکزی شد

تاریخچه این کفش کالج نوین چرم خیلی جوان نیست زیرا اولین جفت آن مربوط به 10000 سال پیش است و در غاری در فورت راک در اورگان در ایالات متحده پیدا شد.

اولین کفش چرمی در هزاره پنجم قبل از میلاد در ارمنستان متولد شد. این کفش که از یک تکه چرم بافته شده ساخته شده است، پاها را مانند مقرنس می پوشاند.

به ویژه همین نوع کفش است که دو قرن بعد در پای اوتزی پیدا می کنیم. اگر کفش ها در اصل برای محافظت از انگشتان پا در برابر سرما و ساییدگی ساخته شده بودند، به سرعت به نشانه ای تبدیل شدند که نشان دهنده موقعیت اجتماعی هستند.

این موضوع در مورد رومیان یا دربار سلطنتی نیز صادق است (ماری آنتوانت تا 500 جفت داشت).تا پایان قرن نوزدهم، در فرانسه، کفش به عنوان یک اکسسوری زیبایی شناختی به حساب می آمد و نه راحت.

بنابراین، تنها هدف آنها منعکس کردن رتبه اجتماعی افرادی است که آنها را می پوشند. با این کفش‌های ناراحت‌کننده «زیبا»، اشراف نشان می‌دهند که نیازی به پیاده‌روی طولانی ندارند، در حالی که طبقات کم‌تر، مسیرهای گل‌آلود و بد نگهداری را انتخاب می‌کنند.

با گذشت زمان، کفش‌ها برای راحت‌تر شدن بهبود یافته‌اند (و این چیز خوبی است) و به تکامل خود ادامه داده‌اند. امروزه در مد مردانه، یک جفت کفش زیبا نشانه ظرافت است.

گاهی هم اولین عنصری است که در انسان به آن نگاه می کنیم، یعنی! دربی، ریشلیو، چکمه‌ها یا موکاسین‌ها، همه شکل‌ها، با هر قیمتی وجود دارد، اما یک عنصر به طور کلی وجود دارد چرم.

کفش های چرمی صاف عموماً ظاهری زیباتر دارند. بنابراین اگر می‌خواهید آن‌ها را در یک لباس رسمی (با کت و شلوار) ادغام کنید، تنها گزینه ممکن هستند، اما لزوماً در ظاهر غیر رسمی‌تر نباید از آنها اجتناب کرد.

سپس ترجیحاً یک چرم کامل را انتخاب می کنیم. این بدان معنی است که سطح بالایی خود را دست نخورده نگه داشته است (آنی که بیشترین تراکم فیبر را دارد).

بنابراین، چرم تمام دانه اصلاح نمی شود، بنابراین لازم است عیوب جزئی آن را پذیرفت. سپس به طور عمده اطمینان حاصل می کنیم که عیوب بیش از حد بازدارنده نباشند.

برای انتخاب چرم صاف و زیبا، باید دانه های طبیعی آن را بررسی کرد که اطلاعات خوبی در مورد کیفیت آن به دست می دهد. به ویژه، به شما این امکان را می دهد که ببینید آیا اصلاح شده است یا خیر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.