می توانید با مصرف برنج چمپا و کامفیروزی انرژی از دست رفته خود را تامین کنید

عوارض جانبی برنج و آلرژی، مصرف برنج کامفیروزی احتمالا بی خطر است. با این حال، مصرف بیش از حد برنج سفید در روز می تواند خطر ابتلا به دیابت نوع 2 و چاقی را افزایش دهد. بنابراین یک رژیم غذایی متعادل باید حفظ شود.

برنج یک غذای باستانی است و اعتقاد بر این است که برای اولین بار در حدود 6000 سال پیش در چین کشت شده است، اما اکتشافات باستان شناسی اخیر دانه های اولیه برنج چمپا و ابزار باستانی مزرعه با قدمت حدود 9000 سال را پیدا کرده است.

متعاقبا، مورها در قرن هشتم در طول فتوحات خود برنج را به اسپانیا آوردند، در حالی که صلیبیون مسئول آوردن برنج به فرانسه بودند. برنج در قرن هفدهم توسط اسپانیایی ها در طول استعمار خود در این قاره به آمریکای جنوبی وارد شد.

اکثر برنج های جهان در آسیا کشت می شوند، جایی که نقش فوق العاده مهمی در فرهنگ غذایی آنها ایفا می کند. تایلند، ویتنام و چین سه صادرکننده بزرگ برنج هستند.

شما می توانید برای اطلاع از برنج کامفیروزی چیست با ما همراه باشید.

برنج سرشار از کربوهیدرات است و انرژی کافی برای بدن فراهم می کند و به عملکرد طبیعی مغز کمک می کند. کربوهیدرات ها باید توسط بدن متابولیزه شوند و به انرژی کاربردی و قابل استفاده تبدیل شوند.

ویتامین‌ها، مواد معدنی و اجزای مختلف ارگانیک موجود در برنج کامفیروز، عملکرد و فعالیت متابولیک تمام سیستم‌های بدن را افزایش می‌دهند که باعث افزایش بیشتر سطح انرژی می‌شود.

در اکثریت تاریخ طولانی خود، برنج تنها در آسیا یک ماده اصلی بود. تا زمانی که مسافران عرب برنج را به یونان باستان وارد کردند و اسکندر مقدونی آن را به هند آورد، برنج به سایر نقاط جهان راه یافت.

 • منابع:
  1. Health Benefits Of Rice And Its Side Effects
 • تبلیغات: 
  1. عوامل کلیدی که بر عمر لوله پلی اتیلن تاثیر می گذارد
  2. با این راهکار ها حتی از بیل گتس پیشی بگیرید
  3. کسب و کارهای جذاب برای ثروت آفرینی
  4. استفاده چای ترش برای رشد گل محمدی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.