نگاه کردن طولانی به نورافکن خورشیدی موجب کوری دائم در کودکان می شود

نورافکن‌ها تنها نورافکن خورشیدی در فضای باز در فهرست ما با فناوری حسگر حرکت هستند به این معنی که آنها یک حسگر داخلی دارند که می‌تواند حرکت را در محدوده 33 فوت و زاویه 120 درجه تشخیص دهد.

و آزمایش‌کنندگان دریافتند که مطابق انتظار عمل می‌کند. به گفته سازنده، نور توسط افراد، حیوانات و اتومبیل ها فعال می شود، اما نه توسط باد، باران یا یخبندان با توجه به درجه مقاومت IP68 در برابر آب و هوا، نورافکن خورشیدی سنسور حرکتی AloftSun به طور شگفت‌انگیزی از تمام آزمایش‌های دوام ما جان سالم به در برد.

چراغ‌ها در بسته‌های دو و چهارتایی عرضه می‌شوند و می‌توان آن‌ها را به دیوار نصب کرد یا داخل زمین قرار داد. ما فقط آرزو می کنیم که یک گزینه نور گرم در دسترس باشد، زیرا ممکن است برخی از افراد نور خنک را برای ذائقه خود کمی تند ببینند.

نتخاب برتر ما نورافکن های خورشیدی در فضای باز Urpower است زیرا می توانند به دو روش مختلف نصب شوند و دو حالت روشنایی دارند که بالاترین آن 200 لومن چشمگیر است.

نورافکن

ما همچنین قدردانی می‌کنیم که هم پنل خورشیدی و هم خود نور قابل تنظیم هستند، بنابراین می‌توانید نور را به جایی که بیشتر مورد نیاز است هدایت کنید و مطمئن شوید که پانل بیشترین نور خورشید را دریافت می‌کند.

ما 27 چراغ خورشیدی در فضای باز را در آزمایشگاه خود آزمایش کردیم و هر کدام را بر اساس تنظیمات، ویژگی‌ها، طراحی، روشنایی، دوام و ارزش آن ارزیابی کردیم. ابتدا هر محصول را جعبه گشایی کردیم و طبق دستور سازنده آن را مونتاژ کردیم. سپس هر نور را در نور مستقیم خورشید برای مدت زمان مشخص شده در دستورالعمل شارژ کردیم.

هنگامی که نور به طور کامل شارژ شد، آن را به یک اتاق کاملا تاریک منتقل کردیم و مشاهده کردیم که آیا به طور مستقل روشن می شود. آزمایش‌کنندگان ما میزان روشنایی هر نور را با تلاش برای خواندن کتاب با درخشش نور آن ارزیابی کردند.

برای چراغ‌هایی با تنظیمات متعدد، الگوها و رنگ‌های مختلف را مرور کردیم و به آسانی تغییر حالت توجه کردیم. برای چراغ‌های دارای حسگر حرکت، هر مدل را روی حالت تشخیص حرکت قرار دادیم، از اتاق خارج شدیم، دو دقیقه صبر کردیم و سپس با فاصله حداقل دو فوتی به اتاق برگشتیم. از نور، با توجه به اینکه حسگر چقدر خوب حرکت را ثبت کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.