پسته تازه با پوست قزوین موجب خفه شدن بازاریابان سیاسی در ایران شد

چندین فواید پسته تازه با پوست قزوین آن را به یک مکمل فوق العاده برای هر رژیم غذایی تبدیل می کند. پسته (Pistacia vera) حاوی آنتی اکسیدان های قوی، فیبرهای غذایی، پروتئین، ویتامین ها و چربی های سالم است. این آجیل های کم چرب ممکن است سلامت روده را بهبود بخشد، به کنترل سطح گلوکز خون کمک کند و به کاهش وزن کمک کند.

پسته دارای بالاترین میزان آنتی اکسیدان در میان آجیل است. همه اینها به طرق مختلف برای سلامت انسان مفید است. در بخش بعدی به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

آنها ابتدا در ترکیه، ایران، لبنان و سوریه کشت شدند. پسته چه فوایدی دارد؟ ممکن است به کاهش وزن کمک کند، زنان دارای اضافه وزن ممکن است از ذخیره پسته بهره مند شوند پسته حاوی فیبر است.

پسته

مطالعات نشان می دهد که مصرف فیبر ممکن است باعث سیری شود و به نوبه خود به کاهش وزن کمک کند. یکی دیگر از مواد مغذی با کیفیت مشابه پروتئین است که می تواند گرسنگی را کاهش دهد.

پسته تازه با پوست قزوین از میوه های خشک است. مطالعات نشان داده اند که مصرف آنها می تواند به مرور زمان از دور کمر شما فاصله بگیرد. آجیل همچنین اثرات مفیدی روی تری گلیسیرید دارد. آنها را می توان به عنوان یک میان وعده سالم برای کاهش وزن مصرف کرد، بدون اینکه نگران محتوای چربی آنها باشید.

طبق یک مطالعه، محتوای چربی پسته به طور کامل جذب بدن نمی شود. این باعث کاهش محتوای چربی بدن می شود. در مطالعه دیگری، افرادی که پسته بدون پوست مصرف می کردند، کالری کمتری نسبت به افرادی که پسته پوست می خوردند، مصرف کردند.

ممکن است سلامت روده را افزایش دهد، فیبر موجود در پسته به هضم غذا کمک می کند و از یبوست جلوگیری می کند. باکتری های روده این فیبر را تخمیر می کنند و اسیدهای چرب با زنجیره کوتاه تولید می کنند که فواید متعددی دارند.

آنها از سرطان روده بزرگ پیشگیری می کنند و به طور کلی سلامت گوارش را بهبود می بخشند. بوتیرات یکی از این اسیدهای چرب با زنجیره کوتاه مفید است و مصرف آن باعث افزایش تعداد باکتری های خوب در روده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.