کاربرد بادام زمینی مزمز عمده در تولید قرص اسید فولیک

برای یک غذای گیاهی، بادام زمینی مزمز عمده منبع فوق العاده خوبی از پروتئین است. به خاطر داشته باشید که برخی از افراد به پروتئین بادام زمینی حساسیت دارند.

کربوهیدرات ها، بادام زمینی کربوهیدرات کمی دارد. در واقع، محتوای کربوهیدرات تنها حدود 13 تا 16 درصد از وزن کل است (4 منبع معتبر، منبع 6 مورد اعتماد).

بادام زمینی با داشتن کربوهیدرات کم و پروتئین، چربی و فیبر بالا، دارای شاخص گلیسمی (GI) بسیار پایینی است که نشان دهنده سرعت ورود کربوهیدرات ها به جریان خون پس از غذا است.

این باعث می شود آنها برای افراد مبتلا به دیابت مناسب باشند. بادام زمینی کربوهیدرات کمی دارد. این باعث می شود آنها یک انتخاب غذایی خوب برای افراد مبتلا به دیابت باشند.

بادام

ویتامین ها و مواد معدنی، بادام زمینی منبع عالی ویتامین ها و مواد معدنی مختلف است، از جمله (منبع مورد اعتماد):

بیوتین. بادام زمینی یکی از غنی ترین منابع غذایی بیوتین است که در دوران بارداری مهم است (منبع 8، 9 منبع معتبر).
فلز مس. مس یک ماده معدنی کم مصرف در رژیم غذایی، اغلب در رژیم غذایی غربی کم است. کمبود ممکن است اثرات نامطلوبی بر سلامت قلب داشته باشد.
نیاسین. همچنین به عنوان ویتامین B3 شناخته می شود، نیاسین عملکردهای مهم مختلفی در بدن شما دارد. با کاهش خطر بیماری قلبی مرتبط است.
فولات. فولات که به عنوان ویتامین B9 یا اسید فولیک نیز شناخته می شود، عملکردهای اساسی بسیاری دارد و به ویژه در دوران بارداری مهم است.
منگنز. یک عنصر کمیاب، منگنز در آب آشامیدنی و بیشتر غذاها یافت می شود.
ویتامین E. یک آنتی اکسیدان قوی، این ویتامین اغلب به مقدار زیاد در غذاهای چرب یافت می شود.

تیامین. یکی از ویتامین های گروه B، تیامین به عنوان ویتامین B1 نیز شناخته می شود. این به سلول های بدن شما کمک می کند تا کربوهیدرات ها را به انرژی تبدیل کنند و برای عملکرد قلب، ماهیچه ها و سیستم عصبی شما ضروری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.