کشف ام دی اف سفید نقطه در مقبره فرعون مصری

وینگ گفت که اکنون وزارت آموزش و پرورش اجازه استفاده از ام دی اف سفید نقطه را در مدارس خود می دهد، حتی اگر به صورت استثنایی باشد.

SUPAWOOD به مدت 22 سال در مدارس متعددی در سراسر استرالیا بدون مسائل مربوط به موریانه یا سلامتی استفاده شده است.

برش و آسیاب ام دی اف مقدار زیادی گرد و غبار و ذرات ریز حاوی اوره فرمالدئید تولید می کند، بنابراین استفاده از ماسک بسیار توصیه می شود.

ام دی اف را در فضایی با تهویه مناسب برش دهید و این به این معنی است که در داخل خانه قرار ندهید یا اگر در داخل خانه هستید تجهیزات استخراج مناسب داشته باشید و این کار را در فضایی جدا از بقیه خانه یا کارخانه انجام دهید.

ام دی اف

گرد و غبار ریز از هر چوب یا ام دی اف برای سلامتی شما خوب نیست، بنابراین همان اقدامات احتیاطی را که معمولاً هنگام قرار گرفتن در معرض گرد و غبار انجام می دهید، انجام دهید. این شامل استفاده از محافظ چشم است.

در نتیجه این خطرات و در برخی موارد به دلیل اصرار اتحادیه، سازندگان در حال حاضر به قطعات ام دی اف نیاز دارند که به صورت پیش ساخته یا در غیر این صورت فقط در یک اتاق برش اختصاصی و دارای تهویه مناسب برش داده شوند.

SUPAWOOD به مدت 22 سال کیت های پیش ساخته شامل محصولات و یراق آلات را برای قرار دادن در قاب عرضه می کند.

از آنجایی که ام دی اف دارای چگالی بالا و بافت بسیار یکنواخت است، می تواند گوشه تیز را حتی در لبه صاف 90 درجه ایجاد کند.

به همین دلیل، گوشه های تیز مانند گوشه ها و لبه های میز ام دی اف باید گرد شوند تا از بریدگی یا آسیب های دیگر جلوگیری شود.

Supawood جزئیات گوشه های خارجی را در مورد ام دی اف دیواری توصیه کرده است که از آسیب شخصی و همچنین آسیب به پانل ها در این مناطق با سایش بالا جلوگیری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.