کیف چرم زنانه دست دوز موجب مرگ ماهیان دریای مدیترانه شد

بیشتر لباس‌های چرمی در سایه‌های طبیعی و خنثی‌تر موجود هستند، اما ما نمی‌توانیم به دنبال رنگ‌های مختلف نباشیم.

بهترین انتخاب ما برای یک لباس چرمی رنگارنگ، این کیف چرم زنانه دست دوز کوچک از Sarep + Rose است. کیف بنفش از چرم تمام دانه آفریقای شرقی ساخته شده است که یکی از لوکس ترین چرم های موجود است.

این کیف دارای یک زیپ بالا بسته می شود تا وسایل را ایمن نگه می دارد، دو بند کیف دستی که حسی کلاسیک به آن می بخشد، به علاوه یک بند شانه ای قابل تنظیم برای ایجاد یک بدنه متقابل.

در کیف های چرمی به دنبال چه چیزی باشید. هنگام خرید یک کیف دستی، وزن فاکتور مهمی است که باید در نظر بگیرید. مکنات می‌گوید: «مطمئن شوید که گیره خیلی سنگین نباشد. وقتی وسایل ضروری خود را به کیف اضافه می کنید، حمل آن سنگین تر و سخت تر می شود.

کیف

نحوه استفاده از کیف دستی خود نیز مهم است که در مورد آن فکر کنید. “در نظر بگیرید که کیسه قرار است برای چه استفاده شود. به عنوان مثال، اگر برای مسافرت یا محل کار باشد، یک لباس چرم زیباتر ایده آل خواهد بود.

با این حال، اگر می خواهید از آن برای خرید یا پیک نیک استفاده کنید، ممکن است بخواهید مواد دیگری را در نظر بگیرید (مانند بوم).

اگر برای استفاده روزمره کیفی می‌خرید، کیفی را می‌خواهید که با هر چیزی مطابقت داشته باشد. مکنات توصیه می‌کند: «یک لباس با رنگ خنثی مانند مشکی، قهوه‌ای یا خرمایی انتخاب کنید تا با رنگ‌های لباس‌هایتان تداخل پیدا نکند».

کیف حمل و نقل معمولاً یک کیف بدون بست است که به شکل مستطیل است و دارای بند های دسته ای است که در هر طرف کیف به موازات یکدیگر قرار دارند.

لباس‌های کیسه‌ای مانند هستند و به طور سنتی دارای یک دهانه بزرگ هستند. با این حال، بسیاری از کیف های حمل و نقل مدرن با جیب های اضافی یا درج کیف برای سازماندهی بهتر طراحی شده اند.

در حالی که کیف‌های چرمی را نمی‌توان مانند نمونه‌های پارچه‌ای آن‌ها در شست‌وشو انداخت، مراقبت از آن‌ها نسبتاً ساده است – تا زمانی که از آنچه می‌تواند باعث آسیب شود آگاه باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.