گوشواره عفونت داری که در مدارس ممنوع

انجمن والدین دانش‌آموزان مدارس دولتی مالت (MAPSSS) نیز صبح چهارشنبه بیانیه‌ای منتشر کرد و ممنوعیت کامل گوشواره را «عجولانه و پوچ» خواند.

این سازمان از اداره خدمات آموزشی خواست تا تصمیم عجولانه خود را لغو کند.

همچنین به کودکان اجازه دهد تا از گوشواره بچگانه حلقه ای میخ های تخت (نگهدارنده) استفاده کنند که جایگزین ایمن برای حلقه ها در نظر گرفته می شود.

انجمن اعلام کرد که دلایل ممنوعیت گوشواره بچگانه کیتی عمومی، یعنی سلامت و ایمنی «پرده دود» است و خطر سلامتی با برداشتن مداوم گوشواره بیشتر است.

MAPSSS خاطرنشان می کند که برداشتن و قرار دادن مداوم گوشواره احتمال عفونت را افزایش می دهد و قطعاً هدف «دلایل بهداشتی» ذکر شده در دستورالعمل صادر شده توسط DG Educational Services را نادیده می گیرد.

علاوه بر این، از آنجایی که ممنوعیت گوشواره دخترانه فانتزی در سیاست لباس جدید ذکر نشده بود، والدین شکایت داشتند که به آنها هشدار کافی داده نشده است.

«عجله در تصمیم گیری گوشواره نقره باعث ایجاد مشکل برای والدینی شده است که به تازگی گوش فرزند خود را سوراخ کرده اند و از آنها به طور خاص خواسته شده بود که برای چند هفته گوشواره مذکور را در نیاورند تا خطر عفونت به حداقل برسد و از بسته شدن گوشواره جلوگیری شود MAPSS گفت که اخیراً پیرسینگ انجام شده است.

مادر این نوجوان 12 ساله در واکنش به سیاست جدید در مورد ناودانی ها گفت “من فکر می کنم ما برنده شدیم همانطور که همه دانش آموزان را بیان می کند.”

او گفت که پسرش پس از اعلام این خبر، روز پنجشنبه دوباره این جواهرات را به مدرسه خواهد پوشاند.

 • منابع:
  1. Earring U-turn: studs at school are fine, says Education Minister
 • تبلیغات: 
  1. اثرات کوچک قهوه بر سلامت فردی می‌تواند در مقیاس جمعیتی مهم باشد
  2. چگونه می‌توان یک دفتر کار کارآمد در خانه داشت؟
  3. در کوتاه ترین زمان با فروش 5 کالا به سود خوب برسید!
  4. ساده ترین روش برای میلیونر شدن!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.